Bet kurios šalies prašymu, „BM TRADA“, kaip sertifikavimo paslaugų teikėjas, įsipareigoja suteikti reikalingas priemones sertifikato galiojimo patikrinimui ar patvirtinimui.

Žemiau esančioje nuorodoje pateikę sertifikato numerį, galite sulaukti norimos informacijos apie: sertifikato įmonę, schemą, apimtį bei galiojimą. Išsami informacija apie sustabdytus ir panaikintus pažymėjimus pateikiama paprašius.

 

Sertifikatų paieška

 

Papildomos pasirinkimo galimybės (anglų kalba):

FSC® certificate check

PEFC certificate check

RSPO certificate check

 

Norime pranešti, kad kartais pasitaiko atvejų, kuomet mus pasiekia žinios, kad tam tikros įmonės neteisėtai tvirtina esančios sertifikuotos UAB BM TRADA, sertifikavimo paslaugų teikimo, įmonės. Mes aktyviai siekiame, kad šitokios organizacijos nedelsiant sustabdytų tokio tipo piktnaudžiavimą. Vis gi, dažniausiu atveju su tokiomis įmonėmis yra sunku arba visai neįmanoma susisiekti. Prireikus „BM TRADA“ imsis teisinių veiksmų prieš šias organizacijas.

 

Bandant nustatyti negaliojančius sertifikatus, šiame sąraše nurodomi visi sertifikatai, kurie buvo identifikuoti kaip neregistruoti „BM TRADA Certification“.