CoC_bilde-1024x435

PEFC™ sertifikavimas – atsakingos medienos ir popieriaus gamintojo veikos įrodymas

PEFC™ (Programme for the Endorsement of Forest Certification) yra nepriklausoma, ne pelno siekianti, nevyriausybinė organizacija, įsteigta 1999 m., ir skatinanti  darnią miškų priežiūrą per trečiųjų šalių sertifikavimą.

PEFC užtikrina medienos ir popieriaus gaminių pirkėjams, kad jie prisideda prie tvaraus miškų tvarkymo.

PEFC yra pasaulinė „skėtinė“ organizacija, vienijanti įvairias nepriklausomai veikiančias valstybines ir regionines miško sertifikavimo sistemas, kurios atitinka PEFC sukurtus tvarios miškotvarkos reikalavimus. Šios nacionalinės programos pagrįstos tarpvyriausybiniais procesais dėl tvaraus miškų valdymo skatinimo, juos palaiko 149 vyriausybių visame pasaulyje, apimant 85% pasaulio miškų ploto.

 

PEFC sertifikato esmė

Miškų sertifikavimas  skatina  tvarų miškų valdymą ir padeda gamintojams tiekti savo produktus į rinką, atsižvelgiant į tai, kad vis daugiau įmonių (ypač Europoje), įveda atsakingą medienos pirkimo politiką.

Globalus miškų PEFC™ sertifikavimas siekia sumažinti nekontroliuojamą miškotvarką trečiosiose pasaulio šalyse. Sertifikuoto ir atsakingai tvarkomo miško savininkas gauna prieigą prie pasaulinių sertifikuotų produktų rinkų.

 

Taip pat, BM TRADA siūlo šias tiekimo grandies sertifikavimo schemas:

  • FSC® sertifikavimas (Forest Stewardship Council).
  • PEFC™ (Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes).
  • Miško produktų tiekimo  grandies auditas pagal kliento užsakymą ir kliento nustatytus kriterijus.

Išsamesnės informacijos dėl sertifikavimo sąlygų ir išlaidų susisiekite telefonu +370 37262581 ar elektroniniu paštu  info@bmtrada.lt

Chain of Custody (FSC) – Request a quote for certification

 

Mūsų privalumai 

Esame:

  • savarankiška, bešališka įmonė;
  • akredituoti UKAS sertifikavimo įstaigos (viena didžiausių JK statybos pramonės sertifikavimo įstaigų, veikiančios visame pasaulyje);
  • turime daugiametės, tarptautinės auditavimo ir sertifikavimo patirties;
  • turime profesionalius bei kompetetingus darbuotojus,
  • gerai išmanome Lietuvos verslo situaciją, įmonių poreikius ir problemas.

 

Susijusios nuorodos ir dokumentai:

 

Išsamesnę informaciją dėl sertifikavimo sąlygų ir išlaidų gausite susisiekę su mumis. Džiaugsimės, galėdami suteikti Jūsų įmonei sertifikavimo paslaugas, patvirtinančias atsakingą Jūsų požiūrį į tvarų miškų naudojimą.

 

PEFC sertifikavimas