ISO 9001 - vadybos sistemų sertifikavimas

ISO vadybos sistemų sertifikavimas pagal pasaulinius ISO standartus

ISO vadybos sistemų sertifikavimas yra svarbus veiksnys įmonėms, norinčioms savo prekėmis ar paslaugomis sėkmingai konkuruoti rinkoje. Sėkmingam konkurenciniam pranašumui užtikrinti privalu įrodyti gerą įmonės veiklos kokybę – todėl ją reikia nuolat kontroliuoti ir gerinti.

Įmonė, žinoma, gali pati susikurti savo kokybės vadybos sistemą. Taip ji gali pasiekti didžiausią laimėjimą – puikų darbo efektyvumą ir augantį akcininkų pelną.

Tačiau dažniausiai įmonės arba organizacijos pasirenka vieną iš pasaulyje pripažintų, standartizuotų vadybos sistemųkokybės vadybos, aplinkos vadybos, energijos naudojimo vadybos, darbų saugos, maisto saugos, informacijos saugos ir gauna atitinkamą sėkmingą įmonės veiklą įrodantį ISO sertifikatą. Jis yra plačiai atpažįstamas pasauliniu mastu, todėl tai tampa didžiuliu įmonės įvaizdžio privalumu.

Šie ISO vadybos sistemų sertifikatai patvirtina, kad įmonėje funkcionuoja efektyvi vadybos sistema – taip įmonė įgyja konkurencinį pranašumą, jai yra lengviau rasti naujų partnerių, klientų bei darbuotojų.

Visi ISO vadybos sistemų sertifikatai yra sukurti taip, kad atitiktų bet kokios organizacijos veiklą, nepriklausomai nuo tipo, dydžio ar teikiamų produktų ir paslaugų. Dėl šios priežasties, šis ISO vadybos sistemų standartas yra taip plačiai paplitęs, užtikrinantis įmonės pranašumą prieš konkurentus.

 

Pasauliniu mastu pripažįstami ISO vadybos sistemų sertifikatai:

 

 

ISO vadybos sistemų sertifikavimas – jūsų įmonės įvaizdžiui gerinti

Įdiegdami ir sertifikuodami vadybos sistemas (pagal ISO standartus) savo įmonėje Jūs:

  • Užtikrinsite nekintamą aukštą savo prekių arba paslaugų kokybę.
  • Žymiai padidinsite savo konkurencingumą.
  • Įgysite klientų ir partnerių pasitikėjimą, suformuluosite profesionalų, patikimą įmonės įvaizdį tarptautiniu mastu.
  • Pagerinsite savo įmonės vadybos, planavimo, komunikacijos ir kitus procesus.
  • Pagerinsite bendradarbiavimą su tiekėjais ir rangovais.
  • Išvengdami klaidų ir nereikalingų veiklų (pradedant gamyba ir baigiant pristatymu) sutaupysite resursų.
  • Gausite papildomą rinkodaros priemonę – sertifikatą, tarptautiniu mastu pripažintą vadybos sistemos kokybės patvirtinimą.

 

Dėl išsamesnės informacijos ar norėdami užsakyti vadybos sistemų sertifikavimo paslaugas, prašome susisiekti su mumis. Džiaugsimės galėdami Jums suteikti sertifikavimo paslaugas, patvirtinančias efektyvios kokybės sistemos veikimą Jūsų įmonėje.

 

BM Trada sertifikavime vadovaujasi UKAS akreditacija