fsc sertifikavimas, tiekimo grandies sertifikavimas

FSC® sertifikavimas – pasaulyje pripažintas medienos ir medienos produktų sertifikatas, jūsų atsakingos įmonės įvaizdžiui

Medienos tiekimo grandies FSC® sertifikavimas – tai visuomenės atsakomoji reakcija į neatsakingą miškų kirtimą daugelyje pasaulio šalių.

Pasaulyje nuolat didėja sertifikuotos medienos iš miškų, kurie tvarkomi remiantis tvariosios plėtros principais, paklausa. Jeigu įmonė gali įrodyti, kad jos produktai yra pagaminti iš medienos, kuri gauta iš tinkamai tvarkomo miško (tai įrodo įmonės įgytas FSC sertifikatas, paremtas pasaulinio FSC standarto reikalavimais), konkurenciniu požiūriu ji tampa pranašesnė daugelyje rinkų.

Pažymos apie medienos kilmę dažniausiai reikalauja Skandinavijos šalių, Anglijos gamintojai, statybininkai, platintojai ir vartotojai. Todėl turėti šį FSC sertifikatą tampa ne tik svarbia įmonės įvaizdžio dalimi, bet kartu yra ir privalomas  kriterijus partnerysčių užmezgimui su pasaulinėmis įmonėmis.

Tarptautinė organizacija, atstovaujanti FSC sertifikavimą (medienos tiekimo grandžių sertifikavimą) yra FSC (angl. Forest Stewardship Council).

 

Tiekimo grandies sertifikavimo etapai

Medienos tiekimo grandies FSC sertifikavimas apima visus apdorojimo, gamybos, transportavimo ir platinimo etapus, kuriais produktas iš miško pasiekia galutinį vartotoją.

Išduotas medienos tiekimo FSC sertifikatas įrodo, kad produktas yra pagamintas iš medienos, gautos iš tinkamai bei tvariai auginamo ir tvarkomo miško, ir patvirtina, kad gaminant šį produktą nė viename iš etapų nebuvo priemaišų iš nesertifikuotų miškų.

 

BM TRADA siūlo šias tiekimo grandies sertifikavimo schemas:

  • FSC® sertifikavimas (Forest Stewardship Council).
  • PEFC™ (Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes).
  • Miško produktų tiekimo  grandies auditas pagal kliento užsakymą ir kliento nustatytus kriterijus.

BM TRADA yra gerai žinoma FSC ir PEFC sertifikavimo paslaugų teikėja medienos apdirbimo srityje. Pelniusi medienos apdirbimo įmonių pagarbą savo profesionaliu darbu, UAB „BM TRADA Lietuva“ jau ne pirmus metus užima Baltijos regione lyderio pozicijas medienos tiekimo grandies sertifikavimo srityje.

http://www.bmtrada.com/certification-services/sustainable-supply-chain-certification

 

Mūsų privalumai 

Esame:

  • savarankiška, bešališka įmonė;
  • akredituoti UKAS sertifikavimo įstaigos (viena didžiausių JK statybos pramonės sertifikavimo įstaigų, veikiančios visame pasaulyje);
  • turime daugiametės, tarptautinės auditavimo ir sertifikavimo patirties;
  • turime profesionalius bei kompetetingus darbuotojus,
  • gerai išmanome Lietuvos verslo situaciją, įmonių poreikius ir problemas.

 

Kitos naudingos nuorodos ir dokumentai:

 

Išsamesnę informaciją dėl FSC sertifikavimo sąlygų ir išlaidų gausite susisiekę su mumis. Džiaugsimės, galėdami suteikti Jūsų įmonei sertifikavimo paslaugas, patvirtinančias atsakingą Jūsų požiūrį į tvarų miškų naudojimą.

 

 

fsc sertifikavimas