CoC_bilde-1024x435

PEFC™ (Programme for the Endorsement of Forest Certification) yra nepriklausoma, ne pelno siekianti, nevyriausybinė organizacija, įsteigta  1999 m., ir skatinanti  darnią miškų priežiūrą per trečiųjų šalių sertifikavimą. PEFC užtikrina medienos ir popieriaus gaminių pirkėjams, kad jie prisideda prie tvaraus miškų tvarkymo.

PEFC yra pasaulinė „skėtinė“ organizacija, vienijanti įvairias nepriklausomai veikiančias valstybines ir regionines miško sertifikavimo sistemas, kurios atitinka PEFC sukurtus tvarios miškotvarkos reikalavimus. Šios nacionalinės programos pagrįstos tarpvyriausybiniais procesais dėl tvaraus miškų valdymo skatinimo, juos palaiko 149 vyriausybių visame pasaulyje, apimant 85% pasaulio miškų ploto.

Miškų sertifikavimas  skatina  tvarų miškų valdymą ir padeda gamintojams tiekti savo produktus į rinką, atsižvelgiant į tai, kad vis daugiau įmonių (ypač Europoje), įveda atsakingą medienos pirkimo politiką. Globalus miškų sertifikavimas siekia sumažinti nekontroliuojamą miškotvarką trečiosiose pasaulio šalyse. Sertifikuoto ir atsakingai tvarkomo miško savininkas gauna prieigą prie pasaulinių sertifikuotų produktų rinkų. Išsamesnės informacijos dėl sertifikavimo sąlygų ir išlaidų susisiekite telefonu ar elektroniniu paštu  info@bmtrada.lt

Susijusios nuorodos ir dokumentai:

 

PEFC logo