OHSAS

Dažnai gali atrodyti, kad darbo saugos klausimai per daug sureikšminami. Tačiau paprastai tokia nuomone vadovaujamasi tik iki pirmosios nelaimės, iki kol susiduriama su neigiamomis viešumo pasekmėmis, patiriama moralinių ir materialinių nuostolių. Darbo saugos sistema – labai svarbi įmonės vadybos dalis, kurios naudą pajusite greitai.

Suprantamos, išbandytos ir ne tik minimalius įstatymų reikalavimus atitinkančios darbo saugos sistemos sukūrimas leidžia pagerinti įmonės darbuotojų darbo sąlygas ir saugumą, kontroliuoti bei sumažinti galimą riziką ir žalą darbuotojams.

OHSAS 18001 standartas parengtas kaip įmonės darbo saugos vadybos ataskaitos sistema.

Pagal šį standartą patikrinama, o gavus teigiamas išvadas sertifikuojama įmonės darbo saugos vadybos sistema. OHSAS 18001 standarto atitiktis papildo normatyvinių aktų reikalavimus šioje srityje. Atliktas nepriklausomas trečiosios šalies auditas – tai reikšminga investicija užkertanti kelią nelaimėms.

Naudingos nuorodos ir dokumentai:

Norėdami gauti išsamią informaciją, prašome su mumis susisiekti. Nesvarbu, kokia būtų Jūsų įmonės darbo sritis, mes džiaugsimės galėdami Jums rekomenduoti efektyviausią būdą, kaip gauti OHSAS 18001 sertifikatą.