BM TRADA yra viena iš lyderių sertifikavimo paslaugų rinkoje, turinti Jungtinės Karalystės akreditacijos biuro UKAS (UKAS – United Kingdom Accreditation Service) akreditaciją.

Savo veiklos pradžioje – praėjusio šimtmečio 8-ajame dešimtmetyje – BM TRADA teikė paslaugas daugiausiai medienos apdirbimo įmonėms, tačiau išaugus poreikiui ir įgijus klientų pasitikėjimą, buvo pradėta dirbti ir kitose srityse, tokiose kaip statyba, gamyba, platinimas, vietinė savivalda, leidyba ir kt.

BM TRADA tur daugiau nei 20 atstovybių įvairiose pasaulio šalyse.

UAB „BM TRADA Lietuva“ pagrindinės veiklos kryptys yra FSC / PEFC CoC gamybos grandies sertifikavimas, ISO sistemų sertifikavimas, CE ženklinimas, RSPO tiekimo grandies sertifikavimas, mokymai apie aplinkos ir kokybės vadybos sistemas, produktų sertifikavimą.

UAB „BM TRADA Lietuva“ siūlo pažangius sprendimus, atsižvelgia  į klientų poreikius ir užtikrina aukštus aptarnavimo standartus. Sukaupta patirtis, įvairių pramonės sričių išmanymas ir gerai atpažįstamas prekės ženklas – tai puikių įmonės rezultatų garantas. Mūsų privalumai – kompetencija, profesionalumas ir geras Lietuvos verslo situacijos, įmonių poreikių ir problemų išmanymas.