Beveik visos sertifikavimo įstaigos teigia, kad yra žymiausios pasaulyje. BM TRADA iš tikrųjų yra žymiausias medienos apdirbimo ir įmonės veiklos Jungtinės Karalystės akreditacijos biuras (UKAS – United Kingdom Accreditation Service).

Savo veiklos pradžioje – praėjusio šimtmečio 8-ajame dešimtmetyje – BM TRADA teikė paslaugas daugiausiai medienos apdirbimo įmonėms, tačiau išaugus poreikiui ir įmonei užsitarnavus reputaciją, buvo pradėta dirbti ir kitose srityse, tokiose kaip statybos, gamyba, platinimas, vietinė savivalda, leidyba ir kt.

BM TRADA turi 32 atstovybes įvairiose pasaulio šalyse.

Mūsų privalumai – tai kompetencija, profesionalumas ir geras Lietuva verslo situacijos bei įmonių poreikių ir problemų išmanymas.

BM TRADA Lietuva UAB. paslaugos apima kokybės ir aplinkos vadybos, informacijos ir darbų saugos sistemas, taip pat produktų sertifikavimo schemas.

BM TRADA siūlo ne tik sertifikavimo paslaugas, bet ir mokymus apie aplinkos ir kokybės vadybos sistemas bei produktų sertifikavimą.

Sertifikavimo procesas yra susijęs su tam tikra prieštara, nes pati įmonė renkasi savo tikrintoją ir jam už paslaugas sumoka. Pasirinkę mus, Jūs tikrai liksite patenkinti, nes gausite ne tik visame pasaulyje patikimiausią akreditacijos ženklą. Užtikriname profesionalų ir kartu žmogišką darbuotojų požiūrį.